Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2012/2013

Szkoła Podstawowa
Forma zajęćNauczyciel prowadzącyTermin realizacji
Koło j. angielskiego Natalia Chrześcijańska wtorek 7.15 - 8.00 (klasy I - III)
czwartek 13.30 - 14.15 (klasy IV - VI)
Koło j. angielskiego Paweł Piekartpiątek 11.50-12.35 (klasa IVa i IVb)
Koło j. angielskiego Izabela Miaśkiewiczwtorek 14.20 -15.05
Koło ekologiczneTeresa Jakubowskaśroda 8.00-8.45
czwartek 13.30 - 14.15
Koło matematyczneMagdalena Kopczyńska wtorek 12.40 - 13.25 (klasa VIc)
środa 14.20- 15.05
Koło polonistyczneWioleta Jabłońska poniedziałek 11.50 - 12.35
MuzykoterapiaKamila Ronżewskaczwartek 8.00 - 8.45
Nauka gry na gitarzeKamila Ronżewskaponiedziałek 12.30 - 13.15
wtorek 12.30 - 13.15 (klasy III SP)
MuzykoterapiaKamila Ronżewska pwtorek 12.40-13.25
Zajęcia terapeutyczneWioleta Jabłońskawtorek 11.50 - 12.35
czwartek9.45 - 10.30
Koło teatralne Łukasz Radeckiśroda 12.40-13.35
Koło polonistyczne Łukasz Radeckipiątek 8.00 - 8.45 (klasa Vb)
Koło informatyczneJanusz Madejponiedziałek 15.05-15.50
SKS dla dziewczątJolanta Szczypior środa 14.20-15.05
czwartek 13.30-15.05
SKS dla chłopców Mirosław Glinieckiponiedziałek 12.40 - 13.25

Gimnazjum
Forma zajęćNauczyciel prowadzącyTermin realizacji
Koło j. angielskiegoJoanna Andrzejewska wtorek 14.20-15.05
piątek 8.55 - 9.40
Koło j. angielskiegoPaweł Piekart piątek 8.00-8.45
Koło biologiczneDorota Dymek poniedziałek 15.05 - 15.50
środa 14.20 - 15.05
Koło geograficzneDorota Dymekśroda 14.20 - 15.05
Koło matematyczneWiktor Godlewski poniedziałek 14.20 - 15.05
Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizykiAndrzej Krotowskiwtorek 14.20-15.05
środa 8.55 - 9.40
Koło polonistyczneAgnieszka Majewskaśroda 13.30-14.20;
14.20 - 15.05
Koło wokalneMałgorzata Olejnikponiedziałek 14.20-15.05
ModelarniaAndrzej Pokora wtorek 15.10- 16.30
Koło fotograficzneCezary Przybyła wtorek 14.20-15.05
Koło polonistyczneAnna Rukatponiedziałek 14.20-15.05
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiegoAnna Rukatwtorek 14.20-15.05 (IIIa)
ostatnia sobota miesiąca (IIIc)
Spotkanie z historiąBeata Woś druga sobota miesiąca 8.00- 12.00
Koło j. niemieckiegoKarolina Wrońska poniedziałek 14.20-15.05
środa 8.00 - 8.45
SKS dla dziewczątAnna Wyczółkowskapiątek 12.40 - 13.25
SKS dla chłopcówSylwester Wiedeńskipiątek 12.40 - 13.25
Koło polonistyczneMonika Kosianowskaczwartek 14.20-15.05
wtorek 8.00 - 8.45
Koło chemiczneMonika Chrzuszczśroda 14.20-15.05 (IIIa)
czwartek 14.20 - 15.05 (IIIb)